SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
665 000 €
(4 209 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
158 τ.μ.
Palma

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα158 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

EXKLUZIVNĚ: Krásný byt zrekonstruovaný v roce 2020 s kvalitními materiály, terasou a výhledem na moře. Nachází se na kopcích v okolí Palmy v klidné a ...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 320ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Palma

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA