SUPA24
245 000 €
(2 579 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
95 τ.μ.
CALLE LANGOSTA-SECTOR I2, Orihuela

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα95 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Take a look at this beautiful fully renovated Beachside 1st Floor Apartment located in the popular Punta Prima area. The apartment consists of two bed...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE LANGOSTA-SECTOR I2, Orihuela
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home