SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
269 000 €
(3 539 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
76 τ.μ.
Calle Lagos de Covadonga, Orihuela

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα76 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A South facing 2nd floor contemporary design 2 bed 2 bath apartment with views to the communal swimming pool located in Res. Amanecer III, Los Altos, ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 60ημέρες
Ενημερώθηκε: 31ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Lagos de Covadonga, Orihuela
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home