SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
619 900 €
(3 522 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
176 τ.μ.
Calle Marbella, Mijas

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα176 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Localitzat en el cor del Costa del Sol, aquesta col·lecció exclusiva de 48 apartaments de luxe ofereix un estil de vida excepcional envoltat per la na...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Marbella, Mijas
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Berkshire Hathaway HomeServices