SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 300 000 €
(10 833 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
120 τ.μ.
Calle Marbella, Mijas

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα120 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Discover an exclusive collection of luxury 1, 2 and 3-bedroom apartments and penthouses set within one of the Costa del Sol’s most desirable resort-st...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Marbella, Mijas
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Mosaic Realty

MosaicRealty