SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
890 000 €
(8 725 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
102 τ.μ.
Calle Marbella, Mijas

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα102 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

An elegant collection of contemporary apartments in La Cala de Mijas offering panoramic sea views, spacious terraces and direct access to one of the C...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΦυσικό φωςΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Marbella, Mijas
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Mosaic Realty

MosaicRealty