SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
610 000 €
(6 100 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
100 τ.μ.
Calle Marbella, Mijas

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα100 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A contemporary residential development in La Cala de Mijas offering stylish apartments with panoramic golf, sea and mountain views. Featuring spacious...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Marbella, Mijas
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Mosaic Realty

MosaicRealty