SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
407 925 €
(4 689 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
87 τ.μ.
Avenida María Sáenz de Tejada, Mijas

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα87 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Set in the vibrant Las Lagunas area of Mijas, this modern 2-Bedroom, 2-Bathroom apartment is part of a thoughtfully designed new development on the Co...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida María Sáenz de Tejada, Mijas
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba