SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
410 000 €
(4 556 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
90 τ.μ.
Calle Barrientos de Cala Golf, Mijas

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα90 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Set within one of the Costa del Sol’s most prestigious golf resorts, this collection of contemporary apartments and duplex homes combines natural surr...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Barrientos de Cala Golf, Mijas
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Mosaic Realty

MosaicRealty