SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
440 000 €
(4 783 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
92 τ.μ.
Calle Benaoján, Mijas

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα92 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Beautiful 2-Bedroom Ground Floor Apartment – La Cala de Mijas For sale: spacious and airy 2-bedroom, 2-bathroom apartment in a lovely, secure urbanisa...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 56ημέρες
Ενημερώθηκε: 25ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Benaoján, Mijas
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home