SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
371 000 €
(5 621 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
66 τ.μ.
Marbella

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα66 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Positioned just moments from the beach and the scenic Artola Dunes Nature Reserve, this inviting two-bedroom apartment in Cabopino-Artola offers a ble...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba