SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
615 000 €
(5 395 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
114 τ.μ.
Marbella

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα114 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Situated in the prestigious Bahía de Marbella, this beautifully renovated ground floor apartment offers a seamless blend of modern design and coastal ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba