SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
579 000 €
(5 170 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
112 τ.μ.
Marbella

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα112 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Elegance a relaxace u golfového hřiště v Río Real, Marbella

Objevte tento světlý a prostorný apartmán, který se nachází v jedné z nejexkluzivnějších ...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Marbella

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA