SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 020 000 €
(5 100 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
200 τ.μ.
Paseo de la Argentina, Marbella

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα200 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This exclusive residential development in Elviria West offers 88 contemporary homes designed to embrace natural light, open space and Mediterranean li...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Paseo de la Argentina, Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Mosaic Realty

MosaicRealty