SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
610 000 €
(5 398 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
113 τ.μ.
Paseo del Peru, Marbella

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα113 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Krásný mezonetový penthouse v horní části Elvirie, nejžádanější oblasti Marbella East.
Uzavřená komunita s bezpečnostními kamerami 24/7.

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 17ημέρες
Ενημερώθηκε: 17ημέρες

Τοποθεσίες

Paseo del Peru, Marbella

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA