SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
520 000 €
(5 977 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
87 τ.μ.
Plaza de los Naranjos, Marbella

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα87 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Renovated apartment with large terrace and sea and mountain views in the centre of Marbella We present this beautiful, completely renovated apartment,...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 21ημέρες
Ενημερώθηκε: 21ημέρες

Τοποθεσίες

Plaza de los Naranjos, Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home