SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
535 000 €
(3 934 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
136 τ.μ.
Plaza de los Naranjos, Marbella

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα136 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Krásný zrekonstruovaný byt v oblasti La Cañada v Marbelle, ideální pro rodiny, které hledají pohodlí, kvalitu a vynikající polohu ve velmi vyhledávané...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 36ημέρες
Ενημερώθηκε: 14ημέρες

Τοποθεσίες

Plaza de los Naranjos, Marbella

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA