SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
668 000 €
(4 738 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
141 τ.μ.
Calle Huerta Chica, Marbella

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα141 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Diese exquisite Wohnung bietet eine harmonische Mischung aus modernem Luxus und Komfort, entworfen für diejenigen, die einen lebendigen Lebensstil an ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 57ημέρες
Ενημερώθηκε: 57ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Huerta Chica, Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Roccabox Property Group S.L