SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
759 000 €
(7 745 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
98 τ.μ.
Plaza de los Naranjos, Marbella

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα98 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Great apartment to RENT with 3 bedrooms and 2 complete bathrooms (bath and shower), with an ideal terrace overlooking the port of Marbella, includes u...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 56ημέρες
Ενημερώθηκε: 27ημέρες

Τοποθεσίες

Plaza de los Naranjos, Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home