SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
690 000 €
(6 832 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
101 τ.μ.
Plaza de los Naranjos, Marbella

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα101 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Beautiful Ground floor apartment in Nueva Andalucía. Spacious 2-bedroom apartment located in gated complex Alminar de Marbella, Nueva Andalucía – the ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 60ημέρες
Ενημερώθηκε: 31ημέρες

Τοποθεσίες

Plaza de los Naranjos, Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home