SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
460 000 €
(4 340 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
106 τ.μ.
Plaza de los Naranjos, Marbella

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα106 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Nueva Andalucía | Señorío de Gonzaga | La Concha Views Stylish fully renovated 106 m2 apartment located in one of Marbella’s most sought-after gated c...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 58ημέρες
Ενημερώθηκε: 28ημέρες

Τοποθεσίες

Plaza de los Naranjos, Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home