SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
415 000 €
(4 511 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
92 τ.μ.
Plaza de los Naranjos, Marbella

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα92 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Discover your dream home in this beautiful 85 m2 apartment (90 m2 built) located in the vibrant Avenida General López Domínguez, perfectly positioned ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 61ημέρες
Ενημερώθηκε: 31ημέρες

Τοποθεσίες

Plaza de los Naranjos, Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home