SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
925 000 €
(4 818 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
192 τ.μ.
Plaza de los Naranjos, Marbella

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα192 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Living in Montebello Hills: serenity, distinction, and the soul of Marbella. There are places where time seems to stand still. Montebello Hills, on th...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 61ημέρες
Ενημερώθηκε: 31ημέρες

Τοποθεσίες

Plaza de los Naranjos, Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home