SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
750 000 €
(6 818 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
110 τ.μ.
Plaza de los Naranjos, Marbella

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα110 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

New to the market, this wonderful ground-floor apartment with 3 bedrooms and 2 bathrooms is fully furnished and ready to move into. It has two terrace...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 58ημέρες
Ενημερώθηκε: 28ημέρες

Τοποθεσίες

Plaza de los Naranjos, Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home