SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
825 000 €
(6 600 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
125 τ.μ.
Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα125 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Location, location, location! Look no further — the sought-after Las Adelfas complex is one of the most desirable communities in the area, and we’re d...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 61ημέρες
Ενημερώθηκε: 31ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home