SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
439 000 €
(5 776 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
76 τ.μ.
Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα76 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This is a newly launched boutique residential development located in one of the most sought-after areas of San Pedro de Alcántara, just a short walk f...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 58ημέρες
Ενημερώθηκε: 28ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home