SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 820 000 €
(11 974 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
152 τ.μ.
Avenida Julio Iglesias, Marbella

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα152 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Tento krásný přízemní apartmán se nachází v soukromé luxusní uzavřené urbanizaci Malibu, v sousedství hotelu Gran Guadalpin Banus, nedaleko okouzlujíc...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 74ημέρες
Ενημερώθηκε: 27ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Julio Iglesias, Marbella

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA