SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
640 000 €
(7 111 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
90 τ.μ.
Plaza de los Naranjos, Marbella

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα90 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Turistická licence v centru Marbelly

Krásný, kompletně zrekonstruovaný apartmán se dvěma prostornými ložnicemi a jednou koupelnou, který se nachází n...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξύλινο πάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΤαράτσαΠάτωμα

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 84ημέρες
Ενημερώθηκε: 29ημέρες

Τοποθεσίες

Plaza de los Naranjos, Marbella

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA