SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 615 000 €
(11 138 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
145 τ.μ.
Avenida Julio Iglesias, Marbella

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα145 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασημετά την ανακατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Tento nádherný nedávno zrekonstruovaný mezonetový penthouse na pláži, který se nachází v prestižní urbanizaci Andalucia del Mar v Puerto Banus v Marbe...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΠάτωμαΜοντέρν

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 120ημέρες
Ενημερώθηκε: 35ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Julio Iglesias, Marbella

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA