SUPA24
Σαλόνι; ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ, ψηλά ταβάνια
Κουζίνα; συσκευές κουζίνας, ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ, ανακαινισμένο
2 250 000 €
(17 442 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
129 τ.μ.
Calle de los Cipreses, Marbella

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα129 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This spectacular, fully remodeled apartment is located within one of Marbella's premier beachfront communities. Palm Beach offers the perfect balance ...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΤζάκιΤαράτσαΘέαΨηλά ταβάνιαΜοντέρνΠάτωμα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 145ημέρες
Ενημερώθηκε: 145ημέρες

Τοποθεσίες

Calle de los Cipreses, Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Coldwell Banker Art Real Estate