SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
799 000 €
(7 398 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
108 τ.μ.
Avenida de Ramón y Cajal, Marbella

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα108 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

2 Bed Luxury Garden apartment with sea views in Marbella!

Luxury gated resort in the hills of Marbella, boasting sea views from every home thanks to ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 221ημέρες
Ενημερώθηκε: 171ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida de Ramón y Cajal, Marbella
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Mosaic Realty

Mosaic Realty