SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
580 000 €
(3 973 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
146 τ.μ.
CALLE COMERÇ, Maó

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα146 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Exquisite flat of 146 m² in the historic heart of Mahón, located at the junction of Plaza del Carme and Calle Nord. This bright flat, has been complet...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Μετά την ανακατασκευήΨηλά ταβάνιαΞεχωριστή κουζίνα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 15ημέρες
Ενημερώθηκε: 15ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE COMERÇ, Maó
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

John Taylor Menorca