SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
107 000 €
(817 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
131 τ.μ.
PLAÇA SANT JORDI, Manresa

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα131 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Inmueble sin posesión y sin acceso al interior. Las fotografías del interior y las características del activo, pueden no ajustarse al estado actual. ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 34ημέρες
Ενημερώθηκε: 34ημέρες

Τοποθεσίες

PLAÇA SANT JORDI, Manresa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Century 21 Nexus