SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
819 000 €
(7 122 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
115 τ.μ.
Calle Mikonos Playa, Manilva

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα115 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασημετά την ανακατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Nádherný penthouse s nádherným výhledem na moře, který se nachází v urbanizované oblasti v krátké vzdálenosti od přístavu Sotogrande a v blízkosti plá...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 34ημέρες
Ενημερώθηκε: 34ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Mikonos Playa, Manilva

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA