SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
6 800 000 €
(11 390 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
597 τ.μ.
Málaga

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα597 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Set along the sought-after New Golden Mile, this expansive penthouse offers a rare blend of beachfront living and sophisticated comfort. Boasting 4 sp...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Málaga
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba