SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 100 000 €
(11 702 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
94 τ.μ.
Paseo Salvador Rueda, Málaga

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα94 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Dils Lucas Fox presents this exclusive apartment for sale in La Malagueta, Málaga, in one of the city's most emblematic and sought-after areas . Locat...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Paseo Salvador Rueda, Málaga
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Lucas Fox Málaga