SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 195 000 €
(14 059 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
85 τ.μ.
Plaza de la Marina, Málaga

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα85 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασημετά την ανακατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Tento úžasný a luxusní apartmán v novostavbě se může pochlubit obytnou plochou téměř 90 m².

Nabízí dvě prostorné ložnice, z nichž jedna má vlastní ko...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή κουζίναΦυσικό φωςΜετά την ανακατασκευήΜοντέρν

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 134ημέρες
Ενημερώθηκε: 34ημέρες

Τοποθεσίες

Plaza de la Marina, Málaga

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA