SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 310 000 €
(9 034 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
145 τ.μ.
Plaza de la Marina, Málaga

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα145 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

velkolepý majestátní dům s velkými okny a otevřeným výhledem na přístav Malaga. Tato nemovitost se nachází v jedné z nejlepších částí Malagy a vyniká ...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 170ημέρες
Ενημερώθηκε: 34ημέρες

Τοποθεσίες

Plaza de la Marina, Málaga

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA