Λίστα προσφορών
29
29
29
336 000 €
(4 800 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
70 τ.μ.
CALLE CAÑAVERAL, Madrid
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
2
επίπεδα
70 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
Oportunidad en Almenara (Tetuán) – Vivienda con excelente distribución
Vivienda2 presenta en exclusiva esta vivienda actualmente alquilada, una opc...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά
Κλιματισμός
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
8ημέρες
Ενημερώθηκε:
8ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
CALLE CAÑAVERAL, Madrid
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.
Αίτημα για ακριβή διεύθυνση
Μεγέθυνση χάρτη
Δημόσιες παροχές
vivienda2
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή
vivienda2
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή