SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 588 000 €
(7 940 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
200 τ.μ.
Calle de San Germán, Madrid

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα200 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Exclusive penthouse for sale in Cuatro Caminos, within the city limits of Madrid, located in one of the most dynamic and promising areas of the capita...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Calle de San Germán, Madrid
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Lucas Fox Madrid