SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
220 900 €
(3 744 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
59 τ.μ.
Calle de Orio, Madrid

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα59 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Oportunidad junto al Metro Villaverde Bajo | 3 hab. con terraza y gran potencial de reforma-

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Calle de Orio, Madrid
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

iad España