SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 200 000 €
(9 160 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
131 τ.μ.
Calle de Joaquín Jorge Alarcón, Madrid

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα131 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

3 BEDROOM APARTMENT IN EXCLUSIVE RESIDENTIAL COMPLEX NEXT TO PUERTA DE HIERRO.

Luxury private residential complex located in Peñagrande, next to Pue...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 23ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Calle de Joaquín Jorge Alarcón, Madrid
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Lucas Fox Madrid