SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
950 000 €
(7 787 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
122 τ.μ.
CALLE PALENCIA, Madrid

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα122 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

BARNES präsentiert diese exklusive, vollständig renovierte Außenwohnung, gelegen in einer besonders ruhigen Straße, mit selten ruhiger Atmosphäre und ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 23ημέρες
Ενημερώθηκε: 23ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE PALENCIA, Madrid
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BARNES Madrid