SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
154 500 €
(2 060 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
75 τ.μ.
Las Palmas de Gran Canaria

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα75 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Představujeme vám tuto útulnou nemovitost VPO, ideální pro rodiny, která vyniká dobrým rozložením, prostorností a světlostí.

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 115ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Las Palmas de Gran Canaria

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA