SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
175 000 €
(2 734 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
64 τ.μ.
Carrer d'Eusebi Mercader, la Pobla de Montornès

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα64 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

ERDGESCHOSSWOHNUNG IN LA POBLA DE MONTORNÈS MIT PRIVATEM AUSSENBEREICH, STELLPLATZ UND ABSTELLRAUM

Erdgeschosswohnung in La Pobla de Montornès, in ei...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 18ημέρες
Ενημερώθηκε: 18ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer d'Eusebi Mercader, la Pobla de Montornès
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

iad España