SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
297 000 €
(4 068 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
73 τ.μ.
Calle Valencia, la Nucia

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα73 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

New Build Apartments in La Nucía Modern Living in Ciudad del Deporte Near Benidorm Prime Location in La Nucía on the Costa Blanca Discover this excep...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 22ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Valencia, la Nucia
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home