SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
750 000 €
(4 545 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
165 τ.μ.
CALLE JUPITER, l'Alfàs del Pi

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα165 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Exclusive luxury residential complex in El Albir, Costa Blanca, just 200 m from the beach and the stunning Sierra Helada Natural Park. This innovative...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΈξυπνες συσκευέςΑσφάλειαΠεζοδρόμιοΨηλά ταβάνιαΦυσικό φωςΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 159ημέρες
Ενημερώθηκε: 147ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE JUPITER, l'Alfàs del Pi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Premium Property Spain