SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
299 000 €
(1 993 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
150 τ.μ.
CALLE CANARIAS, Granadilla de Abona

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα150 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Spacious 164m² Apartment in Granadilla: Parquet Flooring and Solar Energy Efficiency
Space, quality, and energy savings in a strategic location! We pr...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 63ημέρες
Ενημερώθηκε: 51ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE CANARIAS, Granadilla de Abona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

iad España