SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
238 700 €
(5 079 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
47 τ.μ.
Calle Olleria, Fuengirola

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα47 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

ATTENTION RENTED PROPERTY!
Magnificent one bedroom, one bathroom flat for sale in Fuengirola, located just 100 metres from the beach. This charming f...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ψηλά ταβάνιαΦυσικό φωςΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΚαμπίνα ντους

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 495ημέρες
Ενημερώθηκε: 494ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Olleria, Fuengirola
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CENTURY 21 Infinity