SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
490 000 €
(5 976 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
82 τ.μ.
Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα82 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Vzácná příležitost za tuto cenu v Higuerón West. Tento moderní přízemní byt se 2 ložnicemi a 2 koupelnami je v současné době jednou z nejatraktivnější...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA